TESLİMAT VE MONTAJ
Mobili Mobilya' da KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ Ücretsiz !
Türkiye’nin internetteki en büyük mobilya mağazası mobili.com.tr adresinden ya da Mobili mağazalarından İstanbul ve Kocaeli’ne gönderimi yapılacak 500 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ÜCRETSİZ olarak kapınıza geliyor ve kurulumu yine ÜCRETSİZ olarak gerçekleştiriliyor.
Şehir Dışı Siparişlerde Teslimat ve Montaj
Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Mobili Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki siparişlerini, konusunda uzman kurumsal iş ortaklarının lojistik desteğiyle kapınıza kadar getirerek kurulumunu yapıyor.
İstanbul ve Kocaeli dışında diğer şehirlerinden yapacağınız 3.000 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinizde siparişleriniz Türkiye’nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere bina kapı önü teslimi şeklinde ücretsiz olarak yapılırken, montaj gereken hallerde 100 TL montaj bedeli sipariş tutarınıza ilave edilmektedir. 3.000 TL altındaki mobilya alışverişleri için ise ürün başına 200 TL nakliye ve 100 TL montaj bedeli yansıtılmaktadır. 5.000 TL üzeri tüm alışverişlerde ise Nakliye ve Montaj Hizmeti Ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Mobilyalarınız Taşınırken de Kurulurken de Güvende!
Teslimler, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde Mobili Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firmaları aracılığıyla SİGORTALI olarak taşımaktadır.
Fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda mobilya siparişleriniz, bilginiz ve onayız dahilinde belirtilen adrese en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.