Sevgililer Gününe Özel Ekstra %14 İndirim - Sevgililer Gününe Özel Ekstra %14 İndirim
Mobilyasını Şubat’ta alan aşıklara, balayı indirimi hediye!

 Evgör Mobilya’nun, 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyasında hayatlarını birleştirme planı yapan aşıklara bir sürprizi var. Firma, mobilyasını Şubat’ta alacak tüm çiftlere, seçili lüks düğün paketi alışverişlerinde balayı indirimi hediye ediyor.

Evgör Mobilya, birbirine sevdalı çiftlere yönelik çok özel bir 14 Şubat kampanyası düzenliyor. Firma, “evet” deme hazırlığı yapan çiftlere, yeni kuracakları yuvalarının mobilya alışverişlerini indirimli yapma fırsatı sunuyor. Evgör Mobilya’nın 2018 koleksiyonundaki “Yemek Odası”, “Yatak Odası” ve “Oturma Grubu”ndan oluşan seçili lüks düğün paketlerinden satın alan çiftler, 14 Şubat’a özel balayı indiriminden yararlanıyor.

İstanbul’daki çiftleri Masko, Çamlıca, Beyoğlu, Dudullu ve Tuzla mağazalarına davet eden Evgör Mobilya, diğer illerdeki müşterilerini de Türkiye’nin en büyük online mobilya mağazası www.evgor.com.tr adresine bekliyor.

Türkiye’nin her noktasına teslimat ve montaj hizmeti sunan Evgör Mobilya’nın, Sevgililer Günü özel kampanyası hakkında detaylı bilgi için www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.