Kolay İade

- Kolay İade

Aylardır hayalini kurdunuz. Ürünü görür görmez sipariş ettiniz, kargoyla yola çıktığını öğrenince heyecandan havalara uçtunuz. Ürününüz kapınıza geldi, kutusunu açtınız, bir de baktınız ki...

Çeşidi ne olursa olsun bazen hayallerimizi süsleyen bir ürüne kavuştuğumuzda beklediğimizden bambaşka bir şeyle karşılaşabiliriz. Aradığımızı bulamayabilir ya da aldıktan hemen sonra ona ihtiyacımızın kalmadığını anlayabiliriz, hatta almaktan vazgeçebiliriz. İşte tüm bunlardan sonra “Şimdi ne yapacağım, boşuna mı aldım, paramı yok yere mi harcadım?” sorularıyla karşı karşıya kalırız. Derde tasaya son, Evgör Mobilya Sunar! Güvenli ve hızlı alışverişin yanından müşteri memnuniyetini asla eksik etmiyoruz, sevmediğiniz ürünü hemen “Kolay İade” ile geri alıyoruz.

- Kolay İade Nasıl Oluyor ?

Genellikle internet müşterileri "Geri İade" işlemine soğuk bakarlar, prosedürlerden çekinirler ve ihtiyaçları kalmamasına rağmen aldıkları ürünü hiç kullanmamak üzere rafa kaldırırlar. Ancak Evgör Mobilya’da korkutan prosedürler, aylar süren işlemler yok! Dakikalık parmak hareketleriyle ürününüzü "Kolay iade" ile geri verebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey hiç dert etmemek ve 10 gün içinde aldığınız ürünü geri iade etmek. Evgör Mobilya güvenli ve hızlı online alışverişin bir sonucu: daima mutlu müşteriler, mutlu yüzler!

İade Koşulları İçin Tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.