Güvenli Alışveriş

- Güvenli Alışveriş Burada!

İçiniz rahat olsun, Online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

- Kredi Kartı Güvenliği

Evgor.com.tr'de kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır!

Her sayfada link kısmında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

Bu sistem sadece bankalarda bile bilgilerinizi paylaştığınız sayfada çıkar ama biz Evgör Mobilya olarak bütün sayfalarımızı güvenlik altına aldık.

Evgor.com.tr hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, Saklamaz.

- EV SSL Güvenlik Sertifikası

Evgor.com.tr SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir.

Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Evgor.com.tr'de çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti.

- Güvenliğinizi Test Edin

Internet Explorer,Chrome,Mozilla,Yandex,Safari vb. bir tarayıcı kullanıyorsanız, Adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

- 3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure Online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle veya telefonuna gelen doğrulamayı onaylaması gerekir.

Evgor.com.tr'den yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.