Evgör'den Beşi Bir Yerde Kampanyası

                

Evleneceklere, Evgör’den “beşi bir yerde”

 

“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla 2004 yılından bu tarafa hizmet veren Evgör Mobilya, yeni evlenecek çiftler için “Beşi bir yerde” kampanyası düzenliyor. Firma, 2016 model yemek odası, yatak odası, oturma grubu, televizyon ünitesi ve mutfak masası takımından oluşan beşli düğün paketlerini, yüzde 50’ye varan indirimli fiyatlarla sunuyor. Ayrıca, dileyen çiftler, Evgör’ün “Ön ödemeli senetli satış” uygulamasından yararlanarak, kredi kartı ya da kefile gerek olmaksızın, 15 aya varan vade seçeneği ile de mobilyalarını satın alabiliyor.

 

Düğün sezonu ile birlikte, mobilya sektörde kampanya hareketliliği yaşanırken, Evgör de yeni evlenecek çiftler için “Beşi Bir Yerde” paketi hazırladı. İçerisinde yemek odası, yatak odası, oturma takımı, televizyon ünitesi ve mutfak masası bulunan beşli düğün paketleri sezon buyunca avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Evgör Mobilya, yeni evlenecek çiftlere, “ön ödemeli senetli satış” uygulaması ile kolay alışveriş imkanı da sunuyor.

 

Kaliteli ve özgün tasarımları, erişilebilir fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle buluşturan Evgör Mobilya’nın  evlilik planı yapanlar çiftler için uygulamaya konulan “Ön Ödemeli Satış” kampanyasında, kredi kartı ya da kefile gerek olmazken, ödemeler, müşterilerin mobilyalarını teslim almak istedikleri süreye göre taksitlendiriliyor. Müşterilerine peşin alışverişlerinde özel indirim avantajları sağlayan Evgör Mobilya’nın “esnek ödeme” sistemi ise mobilya alacaklara, ödemelerinde sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçelerine göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit ödeme seçeneklerini bir arada kullanabilme fırsatı da sunuyor.

 

Evgör Mobilya’nın “Beşi Bir Yerde” kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.